تقدیر مسئولین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی از مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه

تاریخ ایجاد در 06 خرداد 1395
 

دکتر خدیوی معاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و همچنین رئیس اداره اشتغال و کارآفرینی این سازمان از مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش وب دا، جلسه هم اندیشی مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی با مدیر، معاونین و روسای ادارات و گروههای مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه برگزار گردید.

در این جلسه که بمنظور آسیب شناسی قوانین و مقررات مرتبط با اشتغال فرزندان معزز شهید، بررسی فرایندهای اداری جاری
و راهکارهای افزایش تعامل اثربخش در زمینه‌های مشترک برگزار گردید، خانم دکتر خدیوی معاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، ضمن تشکر از تعهد و برنامه ریزی مدون معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در خصوص ایثارگران، از تلاشهای ارزنده عبداله ریحانی مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه با اهدا لوح تقدیر و قدردانی نمود.

در ادامه این هم اندیشی، که دکتر ابراهیمی مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران نیز حضور داشت، مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه ضمن ارائه آمار و اطلاعات مربوط به تعداد جذب و بکارگیری فرزندان معظم شهید در دانشگاه طی دو سال گذشته‌، به بیان نکاتی پیرامون افزایش توانمندی این عزیزان قبل و پس از ورود به دانشگاه پرداخته  و نقش کلیدی آموزش کارکنان در جهت افزایش توانمندی پرسنل را متذکر گردید.

 
 

 

 
   
     

 

منوي اصلي